Drukarnia z Wrocławia i dobry prezent

Zawsze miałem problem z wyborem dobrych prezentów, na jakieś imprezę okolicznościowe moich znajomych. Nie chodzi oczywiście o to, że ich nie znałem na tyle dobrze, żeby nie kupić tego co im się podoba.

Prezent z drukarni z Wrocławia

Zwykle po prostu nie trafiałem z czasem, bądź po prostu mój prezent nie wyrażał mojego oddania danej znajomości. W końcu jednak pewnego razu wpadłem na idealny pomysł, który chyba zadowoliłby każdego. Wiem, że niektórzy mogliby powiedzieć, że taki prezent jest jednak trochę oklepany. Jak na mnie i tak był bardzo dobry. Nie miałem więc żadnych zahamowań aby to właśnie w niego zainwestować. Taki prezent podsunęła mi właściwie drukarnia-Wrocław, w której pracował mój znajomy. Oczywiście to nie dla niego planowałem ten prezent. W takim wypadku z pewnością starałbym wymyślić coś innego. Jednak to był nasz wspólny znajomy więc postanowiliśmy zrobić dwie koszulki, które ozdabiał druk cyfrowy. Była to bardzo dobra opcja, ponieważ jakby nie patrzeć było to coś osobistego i nie kosztowało nas zbyt wiele. Najlepsze jednak było to, że taki prezent zawsze się podoba i jest niezwykle uniwersalny. Jedyne co musieliśmy zrobić to znaleźć jakieś wspólne zdjęcie na jedną koszulkę i jakąś śmieszną grafikę na drugą. Obie wyszły nawet lepiej niż się spodziewałem i chyba zachowam sobie ten pomysł na jeszcze kilka okazji.

Myślę bowiem, że jest na tyle dobry, że jeszcze nie raz uratuje mi skórę w ciężkiej sytuacji. Takich rozwiązań najlepiej jest mieć oczywiście kilka i co jakiś czas je zmieniać. Wtedy jesteśmy ustawieni na całe życie.

Autor: Jan Jaworski