Odziedziczyłem agencję reklamową i strony www

Mój dziadek był właścicielem wielkich korporacji w innym kraju. Nie widziałem go przez wiele lat. Tak naprawdę widziałem go kilka razy w życiu. Ja mieszkałem w Poznaniu. Po ukończeniu swojej edukacji wziąłem pokaźny kredyt i kupiłem sobie mieszkanie.

Poznańskie strony internetowe robiona przez agencje

strony wwwMoja praca była bardzo ciężka lecz mogłem się za nią utrzymać. Dawniej moim miejscem zatrudnienia był zakład pogrzebowy. Teraz ukończyłem kurs pełnej księgowości i zajmuję wysokie stanowisko. Pewnego dnia zadzwonił do mnie telefon. To była mama. Zawiadomiła mnie, że dziadek odszedł i wkrótce odbędzie się jego ceremonia pogrzebowa. Nie odczułem żadnego smutku, ponieważ tak naprawdę nie znałem tego człowieka. Był dla mnie neutralny. Jednak jako członek rodziny zabrałem swoją żonę i udaliśmy się na pogrzeb. Po wszystkim okazało się, że dostałem w spadku wielką firmę. To była agencja reklamowa strony www poznań. Tak naprawdę byłem do tego specyficznie nastawiony. Nie myślałem, że to może się udać. Zdenerwowało mnie to. Ktoś po raz kolejny mi coś narzucił. Po rozmowie z adwokatem dowiedziałem się, że tamto przedsiębiorstwo znajduje się na innym kontynencie. Grafika 3d robiona przez tamtych informatyków zyskała wielką sławę na całym świecie. Interes dziadka przynosił kolosalne zyski. Ja miałem wtedy dwie opcje. Mogłem wyjechać lub sprzedać jego dorobek. Logo jego biznesu było bardzo rozpoznawalne. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z tego, że to była jego własność. Po długich rozmowach z rodzicami oraz żoną postanowiłem zrezygnować z kontynuowania tego dziedzictwa. Na szczęście mój kuzyn prowadził sklepy internetowe i dużo lepiej się na tym znał.

Zaproponowałem mu, aby to on został nowym prezesem. Oczywiście duża część zysków miała zostać przelana na moje konto bankowe. Po wejściu na różne strony www zdecydowałem się włożyć oszczędności na lokatę.

Autor: Julia Ratajczak